top of page

Powłoki Ceramiczne

Renowacja

Polerowanie 

Lakieru

Zmatowienie i porysowanie lakieru samochodowego to proces spowodowany oddziaływaniem otoczenia. Czynniki mechaniczne, szczotki myjni samochodowej, pogodowe, substancje chemiczne znajdujące się na drodze oraz czynniki naturalne jak owady, pyłki, ptasie odchody w sposób ciągły szkodzą lakierowi samochodowemu. Mimo wszystko odnowienie lakieru w większości przypadków jest możliwe. 

Moje ponad 18 letnie doświadczenie w autodetailingu pozwala na dobranie odpowiedniej metody renowacji powłoki lakierniczej tak aby usunąć nawet głębokie uszkodzenia i rysy. Podczas mechanicznego usuwania zarysowań stosuje odpowiednie specjalistyczne narzędzia tak aby powłoka lakiernicza zachowała odpowiednie parametry i w przyszłości mogła być ponownie odnowiona jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Powłoki Ceramiczne na auto to skuteczna ochrona lakieru samochodowego. Aplikacja powłoki nie wpływa na utratę gwarancji lecz chroni skutecznie lakier, utwardza go, tworząc niewidoczną dla oka warstwę ochronną. Zabezpieczeniu można poddać samochody nowe jaki i takie które przeszły renowację. Zabezpieczenie powłoką ceramiczną zapobiega blaknięciu lakieru, utlenianiu, a także chroni przed korozją. Kolejne korzyści to wysoki połysk, zachowanie głębi koloru, zwiększoną odporność na zabrudzenia samochodu oraz ułatwia mycie auta.

rl1.JPG
rl4.JPG
IMG_2378.JPG
IMG_0413.JPG
rl5.JPG
rl7.JPG
IMG_2304.JPG
IMG_1309.JPG
IMG_8996.JPG
bottom of page