top of page

Folia PPF

Car Wrapping

Przyciemnianie Szyb

Folie PPF to sprawdzony sposób na ochronę powłoki lakierniczej samochodu przed czynnikami zewnętrznymi, które uszkadzają wierzchnią warstwę lakieru podczas użytkowania pojazdu. Folia PPF jest krystalicznie przeźroczysta i niewidoczna dla ludzkiego oka. Znakomicie osłania lakier przed zarysowaniami, otarciami parkingowymi, warunkami pogodowymi, chemią drogową oraz zanieczyszczeniami organicznymi. Dodatkowo folia może być w każdej chwili usunięta w bezpieczny sposób, który nie spowoduje uszkodzeń pierwotnej powłoki lakierniczej. 

 

Car wrapping to oklejanie aut w celu zmiany koloru lakieru,który również doskonale chroni lakier samochodowy. Bardzo szybko i nieinwazyjnie możemy zmienić auto w nośnik reklamy lub elementów identyfikacji wizualnej firmy. Car wrapping wykorzystywany jest przede wszystkim używany do zmiany koloru auta, a w motorsporcie do oklejania aut rajdowych i wyścigowych w barwy sponsora. Tak jak folia PPF zabezpiecza samochód przed zarysowaniami i otarciami parkingowymi, odpryskami lakieru, zabrudzeniami organicznymi, chemicznymi, przebarwieniami oraz blaknięciem spowodowanym przez promieniowanie UV.

Przyciemnianie szyb to skuteczny sposób na zmniejszenie emisji światła do wnętrza samochodu. Montaż folii przyciemniającej powoduje że możemy uniknąć oślepienia w bezchmurne, słoneczne dni. Folia dodaje charakteru Twojemu samochodowi, zapobiega nagrzewaniu się auta, a także podnosi poziom prywatności użytkowników pojazdu oraz ukrywa transportowane przedmioty.

folia-ppf.JPG
ppf2.JPG
ppf3.JPG
ppf4.JPG
ppf5.JPG
ppf6.JPG
ppf8.JPG
ppf7.JPG
ppf9.JPG
bottom of page